Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Дружба-Фест у Лисичанську
Дружба-Фест у Лисичанську :

Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :


Поиск по сайту
В Україні будують сучасну професійну армію!(фото)

   Нині основні зусилля вищого військового керівництва держави в сфері оборони спрямовані на створення компактних, технологічно сучасних та професійних Збройних Сил, здатних за потреби попередити будь-яку агресію проти нашої держави чи зазіхання на її територіальну цілісність. У цьому сенсі одним із пріоритетів військової реформи залишається перехід на стовідсоткове комплектування Збройних Сил військовослужбовцями служби за контрактом.

   На погляд начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Володимира Замани:

   «Основу нової армії складуть військові частини Сил постійної готовності (до 65% бойового складу), призначені для попередження чи швидкої ліквідації збройного конфлікту, охорони повітряного і підводного простору, прикриття важливих державних об’єктів. Сили резерву, призначені для нарощування сил постійної готовності, розгортання частин територіальної оборони в разі загрози масштабної агресії, складатимуть до 5% бойового складу.

   Такі зміни дадуть змогу більш ефективно і комплексно використовувати бойову спроможність армії, а разом із суттєвими реформами у сфері забезпечення життєдіяльності військ дадуть змогу зменшити загальну чисельність Збройних сил приблизно до 100 тисяч осіб.

   В Концепції реформування і розвитку Збройних сил до 2017 року зазначено, що з 1 січня 2014 року грошове забезпечення у Збройних силах зросте в три рази. Мінімальне утримання військовослужбовця за контрактом складе суму, еквівалентну 750–800$ в місяць. Командир взводу – мінімум 1150-1200$.

Загалом передбачено поступове підвищення грошового утримання військових у три рази, порівняно з нинішнім. У 2017 році рядовий першого року служби буде отримувати до 5,8 тис. грн., командир взводу – 8,4 тис., командир роти – 10,9 тис., батальйону – 12,1 тис., а командир бригади – 14,2 тис гривень.

   Нині опрацьовується запровадження системи стимулювання військової майстерності через введення в практику як матеріальних, так і моральних форм заохочення за досягнення в службі, високі показники в індивідуальній підготовці чи в підготовці військових підрозділів. Серед нових елементів нематеріальної мотивації – участь у навчальних програмах за кордоном, курсах лідерства, іноземних мов, навчання у вищих навчальних закладах держави під час проходження військової служби на пільгових умовах, пільгове санаторно-курортне лікування тощо.

   Важливим мотиваційним чинником є забезпечення військовиків і членів їхніх сімей житлом – як службовим, так і постійним – після певної вислуги років. Зокрема, можлива участь у проекті іпотечного кредитування з тим, аби військовослужбовець з початку служби почав накопичувати кошти. Як правило, перший контракт ми підписуємо з неодруженими, які будуть належним чином розквартировані. Другий зазвичай підписують уже сімейні, тому їх треба забезпечити гуртожитком покращеного типу. А вже на 15-й рік перебування в лавах Збройних сил контрактник має стовідсотково отримати повноцінне житло.»

   Якщо Вас зацікавила ця інформація, звертайтеся до Лисичанського міського військового комісаріату, який проводить набір громадян України на військову служу за контрактом у військові частини Збройних Сил України

 

   На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:

- громадяни призовного віку від 18 до 25 років, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;

- військовозобов'язані, з відповідною освітою  віком від 18 до 40 років.

 

 
  Адреса Лисичанського міського військового комісаріату:
93120, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Карла Маркса, буд.151.

   Контактні телефони: (06451)7-04-07 або 0509788741.

 

   Військовий комісар Лисичанського міського військового комісаріату

   підполковник   В.В.ІЛЬЧЕНКО

Лисичанск инфо

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Отлично! Отлично! 100% [1 Голос]
Очень хорошо Очень хорошо 0% [Нет голосов]
Хорошо Хорошо 0% [Нет голосов]
Удовлетворительно Удовлетворительно 0% [Нет голосов]
Плохо Плохо 0% [Нет голосов]
Последнее в фотогалерее