Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :

В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче пас...
В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче паспортов :


Поиск по сайту
Працівники «Пролетарія» мітингом захищали завод


   Працівники Лисичанського склозаводу "Пролетарій" мітингом захищали підприємство від можливого перекриття газу.

   У вівторок на завод прибув представник газопостачальної організації. Але потрапити на територію йому так і не вдалося - шлях заступили працівники підприємства, які побоювалися, що завод можуть відключити від газопостачання за борги. А це загрожує зупинкою виробництва та втратою робочих місць.
За словами працівників, газовики можуть відключити подачу газу і за межами склозаводу, залишивши в газопроводі мінімальний тиск, якого буде достатньо лише для прилеглого житлового сектору, але такий обсяг паралізує виробничі потужності.

   Та керівники підприємства зазначають, що гостра стурбованість та дії працівників підігріті ситуацією на другому виробництві заводу, яке було зупинено нещодавно за рішенням технічної ради. Адміністрація заводу підтверджує, що проблема з оплатою за газ дійсно є, але вона пов’язана з щорічним сезонним спадом попиту на скло.

   Як зазначив виконуючий обов’язки голови правління Андрій Лизенко, вже за два-три тижні на виробництві №1 запрацює система додаткового електропідігріву скломаси, що допоможе знизити собівартість готової продукції.

   За словами Андрія Лизенко, завод у вирішенні своїх проблем знаходить підтримку і у вищих органах влади, зокрема у Верховній Раді України. Питанням стабілізації роботи підприємства опікується ряд народних депутатів, серед них і екс-мер  Лисичанська Сергій Дунаєв.
Лисичанск инфо

Похожие новости
· Працівники пожежної служби м.Лисичанс...

· Светиков: Завод «Пролетарий» умышленн...

<
Последнее в фотогалерее