Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Дружба-Фест у Лисичанську
Дружба-Фест у Лисичанську :

Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :


Поиск по сайту
Грабежі

    13 лютого до Лисичанського міськвідділу міліції звернувся з заявою громадянин 1985 р.н. і повідомив про те, що о 2 годині ночі невідомі, вибивши вхідні двері, проникли в його квартиру і відкрито викрали у нього документи, кросівки і 2 мобільних телефони. Даний факт занесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфікований за ч. 3 ст. 186 КК України. У ході проведення оперативних заходів працівники міліції у вчиненні грабежу викрили і затримали громадян 1972, 1992 і 1977 р.н. Вилучено речові докази. Ведеться досудове розслідування.

    Того ж дня до Лисичанського міськвідділу міліції звернувся громадянин 1980 р.н. і повідомив про те, що о 20:00 на вулиці Свердлова невідомі відкрито викрали у нього мобільний телефон і гроші. Даний факт занесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфікований за ч. 2 ст. 186 КК України. Уживаються заходи щодо розшуку і затримання осіб, причетних до вчинення грабежу.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее