Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Дружба-Фест у Лисичанську
Дружба-Фест у Лисичанську :

Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :


Поиск по сайту
ДНД повертається!

    Громадський порядок - спільна справа. Для того, щоб знизити рівень злочинності зусиль однієї міліції недостатньо. Такого висновку дійшли мешканці південної частини міста і працівники Рубіжанського міського відділу міліції. Тому було вирішено відродити інститут добровільних народних дружин - громадських формувань, що надають допомогу правоохоронцям у підтриманні правопорядку на вулицях. За ініціативою керівництва Науково-виробничого підприємства «Зоря», було створено громадське формування добровільної народної дружини, куди ввійшли 190 осіб під керівництвом Сергія Семенова. Головна мета їх роботи - надання допомоги міліції, у першу чергу дільничним інспекторам.
У своєму інтерв'ю Сергій Васильович розповів, що відтепер щодня, спільно з правоохоронними органами, проводиться патрулювання селища «Південний» В даний час діють 16 підрозділів ДНД, до складу яких входять по 6-10 чоловік з числа працівників РКХЗ «Зоря» та учнів хіміко-технологічного ліцею. Згідно графіка, вони несуть чергування в південній частині міста.

   Діють ці підрозділи за двома маршрутами. Один напрямок - у бік «містечка», інший охоплює паркову зону. У зимовий період дружина працює з 18.00 до 22.00 годин, а влітку працюватиме з 19.00 до 23.00. Їхньою метою є: виявлення порушень громадського порядку, запобігання протиправних дій, припинення пияцтва, розпиття спиртних напоїв і паління в громадських місцях, хуліганських дій, грабежів, розбоїв і більш серйозних злочинів, а також профілактика правопорушень серед молоді.

   Разом з дільничними інспекторами міліції та групою патрульної служби, члени ДНД перевіряють під'їзди, будинки, горища і підвальні приміщення з метою виявлення осіб, схильних до скоєння злочинів. За місцем проживання відвідують літніх людей, розповідають про часті факти шахрайства, про аферистів, які обманним шляхом можуть заволодіти заощадженнями довірливих людей. Пояснюють, як потрібно себе вести в подібній ситуації.

   У сел. «Південне» знаходяться два навчальні заклади, де систематично міліція, а відтепер і спільно з ДНД, проводитимуть заходи щодо профілактики правопорушень серед підлітків.
Інспектором по роботі з населенням та громадськими формуваннями систематично проводяться заняття з дружинниками з правової та спеціальної підготовки.

   Заступник начальника відділу - начальник міліції громадської безпеки Андрій Козюменський підкреслив, що з початку роботи цього громадського формування вже видно позитивні моменти в охороні громадського порядку. Значно зменшилася кількість порушень на території селища, практично немає злочинів, і, найголовніше, мешканці цього селища самі здійснюють охорону громадського порядку і бачать, що за їхньої участі, з їхньою активною допомогою на території, де вони проживають, стає безпечніше і спокійніше, на вулицях стало менше крадіжок, п'яних бійок і в цьому основна заслуга не тільки працівників міліції, але і створеного громадського формування.

  З початку 2013 року цією добровільної народною дружиною були виявлені 6 правопорушників, яких притягнули до адміністративної відповідальності. Таким чином, вже зараз помітно, що відновлення радянської ДНД - добра справа.

Рубіжанський МВ ГУМВС
України у Луганській області

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее