Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :

В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче пас...
В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче паспортов :


Поиск по сайту
Пожежа в багатоквартирному будинку

   Згідно, повідомлення головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Луганській області, 21 березня, приблизно о 6 годині ранку, на пульт чергового рятувальної служби, надійшло телефонне повідомлення про пожежу в одному з багатоквартирних будинків, розташованого по вул. Свердлова. Дзвоню, виявився житель цього самого будинку, який відчув запах диму.

   Прибула негайно на місце події бригада рятувальників, встановила квартиру в якій стався спалах, а також з'ясувала, що в ній присутня людина, яку в ході рятувальних робіт вдалося витягти з палаючої квартири і передати в руки медиків карети швидкої допомоги. Після цього, потерпілий був негайно госпіталізований в реанімаційне відділення Лисичанської міської лікарні.

   За попереднім, висновком експертів, причиною загоряння стало необережне поводження з вогнем власника квартири. Що стосується заподіяного пожежею збитку, то згідно свідоцтв рятувальної бригади, в результаті пожежі, в квартирі повністю згорів шафа з особистими речами потерпілого, вартість якого приблизно 2 тис. грн.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее