Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске поздравили работников культуры
В Лисичанске поздравили работников культуры :

Власть должна либо начать действовать на благо ...
Власть должна либо начать действовать на благо граждан, либо сложить полномочия :

Навигация

Поиск по сайту
«Деклараційні» проводи зими у Лисичанську

Хто обов’язково повинен задекларувати свої доходи, а хто має право на податкову знижку, порядок та граничні строки надання декларацій про майновий стан і отримані доходи, адресу податкової інспекції та контактні телефони, графік роботи з подовженим робочим днем до 20:00 у будні дні та з 9:00 до 15:00 у вихідні дні Центру обслуговування платників податків — про це розповідали фахівці сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у м. Лисичанську під час проведення акції «Декларуй! Україну будуй!» на центральній площі м. Лисичанська, де відбувалося свято проводів зими — масляна.

Допомагали податківцям провести цю соціальну акцію добровільні помічники, молоді волонтери — студенти Лисичанського професійно-кулінарного ліцею.

    При спілкуванні із громадянами волонтери розповсюджували друковану продукцію із соціальною рекламою по декларуванню: плакати, листівки, пам’ятки. Дарували яскраві кульки із символікою декларування та примірники газети «Налоговый калейдоскоп». Акцентували увагу на тому, що у цьому році, вперше, є можливість заповнити та надіслати до податкового органу майнову декларацію через Інтернет.

   «Проведення таких акцій обов’язково вплине на обізнаність громадян, і як результат — на сумлінність при декларуванні своїх доходів та відповідальне ставлення до виконання конституційних обов’язків перед державою» — впевнена завідувач сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у м. Лисичанську Людмила Величко.

   Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у м. Лисичанську ДПС у Луганській област
Информация сайта Лисичанского горсовета

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
Лучшее руководство п...
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем