Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске поздравили работников культуры
В Лисичанске поздравили работников культуры :

Власть должна либо начать действовать на благо ...
Власть должна либо начать действовать на благо граждан, либо сложить полномочия :

Навигация

Поиск по сайту
Центри по обслуговуванню платників податків - "Швидка податкова допомога"

Відкриття Центру по обслуговуванню платників податків у ДПІ м. Лисичанська стало логічним продовженням процесу зміни філософії роботи податкової служби.

«Робота Сервісного центру істотно розширила можливості податкової інспекції по обслуговуванню платників податків: дозволила платникам податків отримувати консультації з будь-якого питання, зареєструвати і поставити на облік своє підприємство, а також здати податкову звітність. Робота центру дозволила зробити контакт платника податків та інспектора максимально прозорими і зручними, а також забезпечила комфортні умови для платника податків: вирішила проблему черг в податкових інспекціях, дозволила платникам значно заощадити час на відвідини податкового органу, витрати на папір, спростила процедуру сплати податків, полегшила роботу інспекторам, скоротила час на контроль і адміністрування податків, підвищила якість і культуру обслуговування платників податків» — впевнена начальник відділу інформатизації та обліку платників податків ДПІ у м. Лисичанську Світлана Віблая.

З початку 2013 року працівниками Центру видано підприємцям 885 довідок про ведення підприємницької діяльності (про доходи, систему оподаткування, наявність заборгованості по платежам), 86 довідок — про постановку на облік і 237 — про зняття з обліку платників податків. Також громадянам було видано: 103 різноманітні довідки, 1384 реєстраційних карток (ідентифікаційних номерів), зареєстровано 128 нових фізичних осіб — підприємців та 18 новостворених юридичних осіб. Переважна більшість платників, зареєстрованих у ДПІ м. Лисичанська вже працює в режимі подання звітності засобами Інтернет — — це швидкий та зручний спосіб звітності. Кожного місяця ним користується все більше платників податків.

На сьогоднішній день ДПІ у м. Лисичанську укладено 1707 договорів з платниками податків про забезпечення електронного документообігу та надання звітності з використанням сертифікованих ключів. За останній звітній період, засобами Е-mail, звітували 96,2 % від усіх платників податку на додану вартість та 66,7 % — податку на прибуток.

«Максимальна прозорість і зрозумілість податкової системи помітно позначається на стосунках з малим і середнім бізнесом. Завдяки відкритому і ефективному діалогу з бізнесом більше половини зареєстрованих платників податків збільшила сплату податків. Цьому багато в чому сприяла і робота податкової служби по впровадженню електронних сервісів» — підкреслила податківець.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у м. Лисичанську
информация Лисичанского горсоветка

Похожие новости
· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
Лучшее руководство п...
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем