Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске поздравили работников культуры
В Лисичанске поздравили работников культуры :

Власть должна либо начать действовать на благо ...
Власть должна либо начать действовать на благо граждан, либо сложить полномочия :

Навигация

Поиск по сайту
Про стан реалізації регіональної програми підвищення енергоефективності

На виконання п.5 розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.12.2008 р. № 1567-р «Про програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів» в частині зменшення споживання природного газу щодо забезпечення енергетичної незалежності, виконком Лисичанської міської ради інформує про стан реалізації регіональної програми підвищення енергоефективності на 2010-2014 роки по місту Лисичанську за I півріччя 2013 року.

За даний період КП «Лисичанськтепломережа» за власні кошти підприємства проведено режимно-налагоджувальні роботи на 40 водогрійних котлах, обсяг економії ПЕР склав 624,0 т.умов.палива при розрахунковому обсязі у 624,0 т.умов.палива.

Також, за власні кошти КП «Лисичанськтепломережа» замінено 2,8 км теплових мереж, обсяг економії ПЕР склав 694,4 т.умов.палива при розрахунковому обсязі у 744,0 т.умов.палива, відновлено 0,25 км теплової ізоляції на тепломережах, обсяг економії ПЕР склав 117,6 т.умов.палива при розрахунковому обсязі у 941,0 т.умов.палива.

За рахунок місцевого бюджету КП «Лисичанськтепломережа» замінило 3 водогрійних котла НІІСТу-5 на котельнях «УТОС», «129 квартал» та «Червоногвардійська», обсяг економії ПЕР склав 135,0 т.умов.палива (розрахунковий обсяг — 135,0 т.умов.палива).

Проведені заходи дозволять зменшити споживання природного газу по місту у 2013 році в кількості 1367,3 тис.м3.

Додатково КП «Лисичанськтепломережа» виконало заміну екранної частини водогрійного котла ПТВМ-50 на котельні заводу ГТВ, що дозволить додатково зекономити 104 тис.м3 природного газу в опалювальний період.

Начальник управління економіки Олег Лєснов
информация Лисичанского горсовета

Похожие новости
· Про результати діяльності спостережно...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
Лучшее руководство п...
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем