Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :

В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче пас...
В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче паспортов :


Поиск по сайту
Черговий рейд мобільної групи з ліквідації та недопущення місць несанкціонованої торгівлі пройшов у м. Лисичанську

Черговий рейд мобільної групи з ліквідації та недопущення місць несанкціонованої торгівлі пройшов у м. Лисичанську.


20 серпня, спеціалісти управління економіки Лисичанської міської ради спільно з представником Лисичанського МВ ГУМВС України у Луганській області провели черговий рейд мобільної групи з ліквідації та недопущення місць несанкціонованої торгівлі на території м. Лисичанська.

Під час рейду члени мобільної групи провели роз’яснювальну роботу з продавцями стихійних ринків щодо порядку здійснення виносної торгівлі та можливостей її провадження на спеціально відведених та облаштованих для торгівлі місцях. Окрім того, членами групи було складено 3 протоколи про адміністративні правопорушення на осіб, які систематично здійснюють торгівлю у невстановлених місцях.

Нагадуємо, що з метою недопущення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із вживанням продуктів харчування невідомого походження та негарантованої якості, розпорядженням міського голови від 10.01.2013 р. № 9 створено мобільну групу для проведення заходів з ліквідації та недопущення місць несанкціонованої торгівлі на території м. Лисичанська.
информация Лисичанского горсовета

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее