Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :

Комиссия по подготовке к отопительному сезону, ...
Комиссия по подготовке к отопительному сезону, Лисичанск :


Поиск по сайту
Соціальна підтримка сімей, в яких виховуються діти з обмеженими фізичними можливостями

    Напередодні дня Святого Миколая в рамках реалізації на території м.Лисичанська соціальних ініціатив Президента України щодо захисту прав дитини, спеціалісти центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із депутатом Лисичанської міської ради Олександром Кустовим відвідали сім’ї, в яких виховуються діти з обмеженими фізичними можливостями. Кожна дитина із відвіданих сімей отримала до свята солодкі подарунки, а також м’які іграшки, виготовлені власноруч вихованцями Лисичанського центру науково-технічної творчості.

   Протягом 2013 року соціальні послуги, які надаються центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, отримали 154 сім’ї з дітьми із проблемами інвалідності. Із них 24 сім’ї перебували під соціальним супроводом. У результаті соціальної роботи сім’ям була надана допомога в оформленні (відновленні) документів, оформленні соціальних пільг, отриманні допомоги одягом і взуттям, вирішенні житлово-побутових проблем, залученні до реабілітаційних програм, налагодженні соціальних зв’язків, отриманні навичок самообслуговування тощо.

   Костянтин Остахов, директор ЦСССДМ

Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее