Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Конкурс на лучший двор в Рубежном
Конкурс на лучший двор в Рубежном :

Молитва, творящая чудо. Ольга Голикова
Молитва, творящая чудо. Ольга Голикова :

Навигация

Поиск по сайту
Представники Луганської регіональної торгово-промислової палати запросили лисичанських винахідників до участі у регіональних конкурсах

Наприкінці грудня на базі Луганського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проводився обласний конкурс науково-дослідницьких та раціоналізаторських розробок науково-технічного напрямку серед учнівської молоді.

У конкурсі, на якому були представлені різноманітні технічні розробки, прийняли участь учні шкіл та вихованці позашкільних навчальних закладів з міст Брянки, Лисичанська, Луганська, Первомайська, Ровеньок та Стаханова.

Юні винахідники з Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді свої розробки присвятили побутовим пристроям.

Вихованець гуртка «Юні раціоналізатори та винахідники» ЛЦНТТУМ Іван Кириллов (науковий керівник Осіпов І.В.) посів І місце, а вихованець гуртка «Радіоелектронне конструювання» ЛЦНТТУМ Дмитро Чехута (науковий керівник Голодняк С.Є.) зайняв ІІ місце.

Представники Луганської регіональної торгово-промислової палати, які уважно слухали юних винахідників, вручили переможцям конкурсу подарунки та запросили їх до участі у регіональних конкурсах винахідників.

За підсумками участі команди центру в даному конкурсі, колектив Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді за розвиток науково-технічних здібностей вихованців, здатності до пошукової діяльності, підготовку переможців обласного конкурсу науково-дослідницьких та раціоналізаторських розробок науково-технічного напрямку серед учнівської молоді був нагороджений грамотою і подарунком Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

Вітаємо переможців обласного конкурсу та їх керівників із заслуженою перемогою!
Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
"Как за рюмкой — она...
Как помочь ребенку б...
Статистика показывае...
Начни с себя
Что должна делать же...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем