Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Отмена льготного проезда и повышение квартплаты...
Отмена льготного проезда и повышение квартплаты в Северодонецке :

Загрязненность городских водоемов и опасность з...
Загрязненность городских водоемов и опасность змеиных укусов :


Поиск по сайту
У новий рік – з новим будівництвом. (фоторепортаж)

      У новий рік – з новим будівництвом. 3 січня  на території заводу «Зоря» у Рубіжному дано старт будівництву сучасного виробництва біоетанолу, на якому був присутнiй Юрій Бойко, віце-прем’єр-міністр України.

      На цій території буде розміщено цех потужністю 30 000 тон продукції на рік.  5-10% етанолу у паливі - норма для західних країн. У відповідності з директивами Євросоюзу, до 2020 року 10% палива повинен складати саме біоетанол. Майбутній цех у Рубіжному - перший в Україні та СНД завод з передовою технологією виробництва біопалива.

     Реалізація проекту, крім того, стане поштовхом для розвитку сільського господарства. Адже в якості сировини в такій технології використовуються зернові культури - кукурудза, пшениця, жито тощо. Завершити масштабне будівництво планується вже у 2015 році.

      Продукт майбутнього виробництва, зазначають експерти, це поновлювана та безпечна для навколишнього середовища речовина, що дозволить економити ресурси.


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

<
Последнее в фотогалерее