Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Iсторичний калейдоскоп(фоторепортаж)

      21 січня 2014 року на базі краєзнавчого музею був проведений історичний калейдоскоп, присвячений Дню Соборності та Свободи України в рамках тематичного тижня „День Соборності та Свободи України: національна єдність та суспільна злагода” з викладачами суспільних дисциплін та учнями старших класів загальноосвітніх шкіл міста.

        Розповіді учасників калейдоскопу супроводжувалися слайдами, які демонструвалися на інтерактивній дошці.

На початку заходу ведучий привітав присутніх з урочистою подією і зазначив, що  події на міжнародній арені і всередині незалежної української держави загострили питання національної єдності і суспільної злагоди, тому ця тема на сьогоднішній день є одною з найактуальніших.

        Слово для виступу було надано Н.А.Петровій, яка розповіла про Жовтневі події до Соборності України.
Надалі О.Л.Касатова розкрила тему про утворення ЗУНР та проголошення Акту Соборності.
Далі тему продовжила Козаченко Н.В., яка розповіла про етапи будування єдиної української держави: події 1939-1940 рр., 1944р., 1954р.
Про сучасні події на Україні і місто молоді в них в своєму виступі розповіла О.В.Шкуран.

        Надалі ведучий зазначив, що тема національної єдності і суспільної злагоди була і є в центрі уваги державної політики, розповів, що в нашому місті і області мешкають, працюють, навчаються представники більше 120 національностей та про їх внесок в історію та розвиток міста, про велич їх подвигу у Великій Вітчизняній Війні, зокрема при визволенні нашого міста від німецько-фашистських загарбників.

        На завершення заходу директор музею П.М. Блідченко підкреслив зміст і історичне значення Дня Соборності і Свободи України, його визначне місце в контексті сучасних подій та побажав всім присутнім здоров'я, добробуту та благополуччя.
Лисичанск инфо

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее