Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
нклюзивне навчання - перспективний напрямок розвитку освіти на Луганщині

   Як повідомляє Департамент освіти і науки облдержадміністрації, 27 січня 2014 року в Луганській області за підтримки Міністерства освіти і науки України, Луганської обласної державної адміністрації, Всеукраїнського громадського соціального об’єднання «Національна асамблея інвалідів» відбулася конференція «Інклюзивне навчання як необхідна складова соціальної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю із спрямованістю на позашкільну освіту». Як зазначили учасники заходу, сьогодні на рівні держави за підтримки Президента України Віктора Януковича широко розвивається інклюзивна освіта, яка передбачає соціальну адаптацію дітей з особливими потребами через заклади освіти.


   У конференції взяли участь директор Департаменту освіти і науки ОДА Ірина Цимбал, головний спеціаліст відділу інклюзивного навчання та інтернатних закладів Міністерства освіти і науки України Олена Бохно, начальник відділу організаційно-правової роботи Національної асамблеї інвалідів України Лариса Байда, голова Луганської обласної молодіжної громадської організації «Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу — Схід» Тетяна Баранцова.

   Були заслухані доповіді як освітян, так і батьків, громадських діячів, молоді з інвалідністю, представлені презентації досягнень у напрямку інклюзії.
"У рамках соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича з кожним роком інклюзивна освіта все активніше впроваджується в навчальні установи Луганщини, — розповіла Ірина Цимбал. — Так, на сьогодні класи для навчання дітей з особливими потребами успішно діють вже у 26 школах нашого регіону: в 9 містах та у 5 районах області".

   Учасникам заходу в рамках реалізації Конвенції ООН про права інвалідів та інших державних законодавчих актів надана інформаційна, методична, соціально-правова допомога.
Дана конференція розпочала низку заходів, спрямованих на підтримку фахівців, освітян широкого рівня, метою діяльності яких є впровадження інклюзивного навчання в дошкільних, загальноосвітніх, вищих навчальних закладах. У рамках програми проходять тренінги та виїзні семінари в районах та містах Луганської області, які залучають велике коло педагогів, у тому числі маленьких містечок та селищ.

  Відділ взаємодії із ЗМІ управління інформаційної діяльності Департаменту масових комунікацій Луганської обласної державної адміністрації
  Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее