Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Вибір професії, вибір майбутнього - зроби його свідомо

За такою темою 20 лютого 2014 року на базі центру науково-технічної творчості для учнівської молоді центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Лисичанським міським центром зайнятості для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відбувся семінар.

Майбутні випускники шкіл міст Лисичанська, Привілля та Новодружеська були ознайомлені з актуальністю питання свідомого вибору майбутньої професії. Цікавим для підлітків стало роз’яснення формули вибору професії, триєдиного підходу: «Хочу — Можу — Треба». Хлопці та дівчата були ознайомлені з правилами, дотримуючись яких, можна запобігти розчарувань при виборі професії.

Учасники семінару отримали інформацію щодо професій, які користуються попитом на сучасному ринку праці.

Задля орієнтування у світі професій, допомоги зробити правильний для себе вибір майбутнім професіоналам було запропоновано пройти методику з профдіагностики.

Наприкінці зустрічі школярі відзначили, що отримана інформація допомогла їм більше розібратися у питаннях «Чим я хочу займатися?» та «Ким я хочу стати?».

Ольга Істоміна, головний спеціаліст ЦСССДМ
Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее