Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Киянин вдячний Лисичанським правоохоронцям за встановлення місцезнаходження його брата, зниклого без вісти більше 50 років тому

   На ім’я і. о. Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка надійшов лист зі словами щирої подяки працівникам Лисичанського МВ ГУМВС України у Луганській області.

   Автор цього листа — житель Києва Анатолій Мозговий. У 1962 році його брат Анастасій поїхав працювати на Донбас і більше на зв'язок зі своєю родиною не виходив. Численні звернення родичів до відповідних органів із проханням розшукати його не дали ніяких результатів. І тільки минулого року Анатолій Іванович вирішив продовжити пошуки свого брата. Він звернувся до Лисичанського міського відділу міліції.

   Пошуки Анастасія Мозгового здійснювали оперуповноважений карного розшуку старший лейтенант Артур Юдін, старший оперуповноважений карного розшуку, старший розшукової групи майор міліції Олена Макєєва, старший оперуповноважений карного розшуку капітан міліції Володимир Жестовський і помічник оперуповноваженого карного розшуку прапорщик міліції Михайло Мелешко Лисичанського МВ ГУМВС України у Луганській області. Протягом місяця вони ретельно вивчали інформацію про безвісти зниклого. Розшукати людину, яка зникла більше 50 років тому, було дуже непросто. У результаті тривалих пошукових заходів вдалося встановити, що Анастасій Іванович помер у 2000 році в місті Добропілля Донецької області.

   У своєму листі Анатолій Мозговий пише: «Від усього серця дякую вищевказаним працівникам міліції за надану мені інформацію, бажаю їм успіхів у роботі і в житті».

 

Відділ зв'язків із громадськістю

ГУМВС України у Луганській області.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее