Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Санітарне очищення міста (Фоторепортаж)

   З приходом весни від сону пробуджується природа, а у людей прокидається любов до прекрасного. Зробити місто чистим і красивим, зібрати сміття  після зими, запропонувало  організаціям та учбовим закладам керівництво  житлово-комунального господарства  Лисичанська.  

   Працівники Лисичанського виконкому, підприємств, організацій вперше у цьому році вийшли на санітарне очищення міста. За сценарієм: покопати, посадити, полити - сьогодні не працюють. Кажуть, цього разу  інша мета - зібрати сміття, а головне, недопалки, яких безліч на газонах.

    Колективи  учбових  закладів міста цього дня теж активно працювали: хто вичищав свою прилеглу територію, хто - паркову зону у центрі міста: вигрібали сухе листя, вимітали сміття біля меморіалу "Танк" та на дитячому майданчику. І це - тільки початок заходів з благоустрою території Лисичанська.

 

    Роботи з благоустрою тільки розпочались, але для працівників санепідслужби Лисичанська - майже завершились. Ще два тижні тому територію вичистили від сміття та листя, а сьогодні вже і бардюри побілили. Такий порядок може служити прикладом і для організацій, і для мешканців нашого міста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Похожие новости
· У Лисичанській міській раді обговорил...

· Зустріч міського голови Сергія Дунаєв...

<
Последнее в фотогалерее