Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Анонс культурних та спортивних заходів з 14 по 20 квітня

З 14 по 28 квітняв учбових закладах міста, міських бібліотеках пройде IX Всеукраїнська благодійна акція допомоги дітям з вадами зору «Серце до серця».

З 15 по 22 квітня у фойє ПК ім. В.І. Леніна проходитиме виставка малюнків «Простягни руку допомоги ближньому».

15 квітня о 14.00 у ПК ім.. Н.К. Крупської відбудеться зустріч адміністрації міста та народного депутата України Сергія Дунаєва з ветеранами Великої Вітчизняної війни. Також о 14.00 ПК ім. В.М. Сосюри запрошує на тематичний вечір «Память пылающих лет» до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів.

16 квітня о 14.00ПК ім. В.І. Леніна запрошує на вечір-зустріч «Поговорим о прекрасном», присвячений поету-прозаїку Михайлу Лисицькому та автору-виконавцю Любові Шипіловій.

З 16 по 18 квітня на стадіоні «Шахтар» проходитимуть змагання з легкої атлетики серед студентів середньо-спеціальних учбових закладів міста у рамках зональної Спартакіади Луганської області серед учбових закладів I-II рівнів акредитації.

17 квітня у фойє ПК ім. В.І. Леніна пройде виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва, присвячена Дню Перемоги «Победная весна». О 12.00 на стадіон «Шахтар» розпочнеться міська Спартакіада допризовної молоді за участю команд загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних та середньо-спеціальних учбових закладів міста. О 14.00у ПК ім. В.І. Леніна відбудеться зустріч адміністрації міста та народного депутата України Сергія Дунаєва з ветеранами Великої Вітчизняної війни.

18 квітня о 14.00 ПК ім. В.І. Леніна запрошує на урок мужності «Труженики тыла».

З 20 по 26 квітня у бібліотечних закладах Лисичанської ЦБС пройде цикл виставок до Дня Чорнобильської трагедії.
Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости
· Анонс спортивных мероприятий.

· Анонс культурных и спортивных меропри...

· Анонс спортивных мероприятий в Лисича...

<
Последнее в фотогалерее