Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Верховная Рада не разрешила привлечь к уголовно...
Верховная Рада не разрешила привлечь к уголовной ответственности депутата Дунаева :

Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля під загроз...
Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля під загрозою екологічного лиха :


Поиск по сайту
Щодо погашення заборгованості із заробітної плати

   В рамках проведення моніторингу стану погашення заборгованості з виплати заробітної плати управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що станом на 01.04.2014 р. загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська становила 10872,0 тис. грн. В обсязі загальної заборгованості 68,3 % (або 7427,6 тис. грн.) боргу сформували підприємства-банкрути, на економічно активні підприємства припадає 31,2 % (або 3395,2 тис. грн.) заборгованої зарплати та 0,5 % (або 49,2 тис. грн.) — борг економічно неактивних підприємств.

    Стан та перспективи погашення заборгованості із заробітної плати як в цілому по місту, так і по окремих підприємствах міста проаналізовано під час засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради в березні цього року за участю керівників підприємств-боржників по заробітній платі. За результатами розгляду питання «Про стан моніторингу своєчасної виплати та погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності» виконавчим комітетом прийнято відповідне рішення.

    Єздакова О.А., начальник УПСЗН Лисичанської міської ради
    Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости
· У Лисичанську активно працюють над по...

<
Последнее в фотогалерее