Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Щодо погашення заборгованості із заробітної плати у м. Лисичанську

Питання стану погашення заборгованості із заробітної плати, платежів до Пенсійного фонду України обговорено 20 червня п. р. на черговому засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості з заробітної плати та іншим соціальним виплатам за участю представників місцевої влади, членів комісії та запрошених суб’єктів господарської діяльності.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська на 01.06.2014р. становила 9258,8 тис. грн., з них по економічно активних підприємствах — 3533,6 тис. грн., суб’єктах господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом — 5676,0 тис. грн., економічно неактивних боржниках — 49,2 тис. грн.

Порівняно з даними попереднього місяця скорочення боргу відбулося в категорії підприємств-банкрутів (на 1588,2 тис. грн.), в цілому загальна заборгованість з виплати «заробленого» по місту зменшилась на 1575,3 тис. грн. або 14,5%.

Щодо розрахунків із страхових внесків, акцентована увага платників на необхідність активізації забезпечення погашення існуючої заборгованості як одного із резервів наповнення бюджету Пенсійного фонду.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради
Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее