Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
Податкова служба відповідає на запитання

    Зменшення податкового кредиту.

    ЗАПИТАННЯ: Чи має право покупець — платник ПДВ при зменшенні суми компенсації на користь постачальника — платника податку зменшити податковий кредит, якщо розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної не зареєстровано в Єдиному реєстрі податкових накладних?

   ВІДПОВІДЬ: Згідно з п. 192.1 ст. 192 Податкового кодексу якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або повернення постачальником суми попередньої оплати за товари/послуги, то суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника й отримувача підлягають відповідному коригуванню.

   Якщо внаслідок такого перерахунку відбувається зменшення суми компенсації на користь платника податку — постачальника, то отримувач відповідно зменшує суму податкового кредиту за результатами такого податкового періоду у разі, якщо він зареєстрований як платник ПДВ на дату проведення коригування, а також збільшив податковий кредит у зв’язку з отриманням таких товарів/послуг (пп. 192.1.1 п. 192.1 ст. 192 Податкового кодексу).

   Дата отримання доходу платника єдиного податку .

   ЗАПИТАННЯ: Яка дата вважається датою отримання доходу фізичною особою-платником єдиного податку?

   ВІДПОВІДЬ: Датою отримання доходу платника єдиного податку є дата народження коштів платнику єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі, дата підписання платником єдиного податку акта приймання-передачі безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг). Для платника єдиного податку третьої та п’ятої групи, який є платником податку на додану вартість, датою отримання доходу є дата списання кредиторської заборгованості, за якою минув строк

позовної давності.

    Отримання виручки в іноземній валюті за надані товари (роботи, послуги).

    ЗАПИТАННЯ: Що є доходом фізичної особі-платника єдиного податку у разі отримання виручки в іноземній валюті за надані товари (роботи, послуги)?

    ВІДПОВІДЬ: У разі отримання за контрактом виручки в іноземній валюті за надані товари (роботи, послуги), доходом фізичної особи- підприємця-платника єдиного податку є вся сума коштів, що надійшла на валютний рахунок, перерахована у гривнях за офіційним курсом гривні до іноземної валюти, встановленим Національним банком України на дату отримання валюти.

   Проценти, отримані від банку за користування коштами на рахунку .

   ЗАПИТАННЯ: Чи включаються до доходу фізичної особи — платника єдиного податку проценти (відсотки), отримані від банку за користування коштами на рахунку?

   ВІДПОВІДЬ:Проценти, отримані від банку за користування коштами на рахунку (як депозитному, так і поточному) не включаються до доходу фізичної особи-підприємця — платника єдиного податку.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську ГУ Міндоходів у Луганській області
Сообщает: Лисичанский горсовет

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
High Quality Copy Om...
Canada Goose Women's...
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Обсуждаемые темы
High Quality Copy... [0]
Canada Goose Wome... [0]