Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Верховная Рада не разрешила привлечь к уголовно...
Верховная Рада не разрешила привлечь к уголовной ответственности депутата Дунаева :

Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля під загроз...
Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля під загрозою екологічного лиха :


Поиск по сайту
Чергове засідання комісії ТЕБ та НС відбулось у Лисичанську

   Минулого тижня відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки (ТЕБ) та надзвичайних ситуацій (НС), під головуванням заступника міського голови, голови міської комісії з питань ТЕБ та НС Олега Голуба.

    Під час засідання члени комісії розглянули стан епідеміологічної ситуації щодо захворюваності гострими респіраторними інфекціями на території міста. За результатами доповідей та з урахуванням обговорення міська комісія прийняла рішення щодо проведення поточних дезінфекційних заходів у громадському транспорті, місцях масового перебування людей (вокзали, кінотеатри, спортивні зали, тощо) та протиепідемічних заходів в організованих дитячих та підліткових закладах. Крім того, власникам міських аптек доручено забезпечити запас противірусних, антибактеріальних препаратів, засобів захисту органів дихання та антисептиків.
   Лисичанский горсовет

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее