Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :

Конкурс вокалистов "Квітка-душа" памяти Ирины ...
Конкурс вокалистов "Квітка-душа"  памяти Ирины Томко :


Поиск по сайту
З 12 по 18 січня призупинено навчально-виховний процес у закладах освіти та культури міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля

   6 січня відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови міської комісії, в.о. начальника Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області, Андрія Булгакова.

   Про стан епідеміологічної ситуації щодо захворюваності гострими респіраторними інфекціями на території міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля присутні заслухали начальника Лисичанського міськрайонного Управління ГУ Держсанепідслужби у Луганській області В’ячеслава Данілейченка.

   За результатами доповіді та з урахуванням обговорення ситуації міська комісія з питань ТЕБ та НС вирішила призупинити навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах, школах початкового естетичного виховання міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля у термін з 12 по 18 січня.

Відділ з питань цивільного захисту населення Лисичанської міської ради
Лисичанский горсовет

Похожие новости
· Лисичанськ переходить на режим жорстк...

<
Последнее в фотогалерее