Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
45 мільйонів гривень надійшло в бюджет від платників Лисичанського регіону

    «За перший квартал поточного року платниками податків Лисичанського регіону до зведеного бюджету спрямовано 45,0 млн. грн.» — про це повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

    Вона зауважила, що фахівцями інспекції здійснюється цілий комплекс заходів, направлених на добровільне та своєчасне наповнення бюджету. Так, з початку року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля перераховано податків та зборів у сумі 18,8 млн. грн. — до державного бюджету та 26,2 млн. грн. — до місцевого бюджету.

   Основні джерела наповнення бюджету склали: податок на додану вартість — 4,2 млн. грн.; податок на прибуток — 3,2 млн. грн.; акцизний податок — 0,8 млн. грн.; податок на доходи фізичних осіб-27,4 млн. грн.; плата за землю -1,7 млн. грн.; єдиний податок-1,9 млн. грн.; військовий збір — 3,0 млн. грн.; акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів — 1,4 млн. грн.

   «Налагодження партнерських відносин, спрямованих на підвищення податкової культури, сприяє добровільній сплаті податкових платежів», — відзначила Ніна Миколаївна, та нагадала, що відповідно до Податкового кодексу України до місцевих податків і зборів належать податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, єдиний податок, збір за паркування та туристичний збір.

   Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

Похожие новости
· В Лисичанске приняли бюджет и утверди...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем