Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
І голос твій нам душу окриляє...

   23 квітня виповнюється 95 років від дня народження Григорія Михайловича Тютюнника, українського прозаїка та поета. Творчість митця складають роман "Вир", повість "Хмарка сонця не заступить", збірка оповідань "Зоряні межі" та збірка поезій воєнного часу "Журавлині ключі".

   Шлях Григорія Михайловича у велику літературу був нелегким. За своє коротке життя він залишив нам лише кілька книжок, але віддав їм усі свої сили, весь свій талант, свою любов до людей. Він плекав і беріг скарбницю українського народу – мову, дбайливо ставився до слова. У наполегливій праці, палкому горінні був створений  роман «Вир» - лебедина пісня письменника. Вир життя. Твір, який гідно представив український народ  у війні проти фашистської навали. Про  неповторного й обдарованого письменника з великими руками трудівника , але нерозтраченою ніжністю душі  та сумовито замисленим поглядом,  можна дізнатися з літератури, представленої на виставці «І голос твій нам душу окриляє» в центральній бібліотеці.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее