Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске обсудили возможность установки нов...
В Лисичанске обсудили возможность установки новой парковой скульптуры :

Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :


Поиск по сайту
І голос твій нам душу окриляє...

   23 квітня виповнюється 95 років від дня народження Григорія Михайловича Тютюнника, українського прозаїка та поета. Творчість митця складають роман "Вир", повість "Хмарка сонця не заступить", збірка оповідань "Зоряні межі" та збірка поезій воєнного часу "Журавлині ключі".

   Шлях Григорія Михайловича у велику літературу був нелегким. За своє коротке життя він залишив нам лише кілька книжок, але віддав їм усі свої сили, весь свій талант, свою любов до людей. Він плекав і беріг скарбницю українського народу – мову, дбайливо ставився до слова. У наполегливій праці, палкому горінні був створений  роман «Вир» - лебедина пісня письменника. Вир життя. Твір, який гідно представив український народ  у війні проти фашистської навали. Про  неповторного й обдарованого письменника з великими руками трудівника , але нерозтраченою ніжністю душі  та сумовито замисленим поглядом,  можна дізнатися з літератури, представленої на виставці «І голос твій нам душу окриляє» в центральній бібліотеці.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее