Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Від суб’єктів господарювання Лисичанського регіону надійшло 17 заяв про застосування податкового компромісу

   «17 січня 2015 року набрали чинності зміни до Податкового Кодексу України щодо досягнення між платниками податків та податковою службою податкового компромісу. На сьогоднішній день до ДПІ у м. Лисичанську надійшло 17 заяв про застосування процедури податкового компромісу від 7 суб’єктів господарювання на загальну суму 765,4 тис.грн. по яким прийнято 12 рішень. В результаті застосування такої процедури бюджет додатково отримає 26,3 тис.грн.» — про це повідомила начальник координаційно-моніторингового відділу ДПІ у м. Лисичанську Галина Пупишева.

   Вона відмітила що під поняттям «податковій компроміс» розуміється режим звільнення від юридичної відповідальності платників податків та/або їх посадових (службових) осіб за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість за будь-які періоди до 1 квітня 2014 року з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 Кодексу.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

Похожие новости
· Про результати діяльності спостережно...

<
Последнее в фотогалерее