Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске обсудили вопросы предоставления су...
В Лисичанске обсудили вопросы предоставления субсидий :

Понимание сезона
Понимание сезона :

Навигация

Поиск по сайту
Вишиванковий вернісаж відбувся в бібліотеці

     Бібліотека-філія для дітей №7 разом з Лисичанським територіальним центром соціального обслуговування мешканців міста Новодружеськ пенсійного віку вирішили привернути увагу жителів громади до глибини народної мудрості, безмежного таланту та спадщини українського народу. На вишиванковий вернісаж "Мріяла, кохала, вишивала - свою долю вишиванкою написала", присвячений до Всеукраїнського Дня вишиванки, до бібліотеки запросили тих, хто щиро закоханий у найнеповторнішу та найдивовижнішу площину української культури – українську вишивку.

    Присутні познайомились з цікавою інформацією про історію походження вишиванки, стародавні вірування, обряди нашого народу та переглянули  дві відео-презентації за темами української вишивки. Особливих почуттів душевності викликав буктрейлер «І на тім рушникові…» на пісню відомого українського поета А. Малишка «Рідна мати моя…». Зустріч  проходила в атмосфері дружнього спілкування. Запрошені ділилися своїми особистими думками, зачитували власні поезії, співали народні пісні. По закінчені святкування було вирішено знов зібратися у бібліотеці-філії для дітей №7 й поговорити про красу, мудрість та справжню унікальність культури народу України.

Похожие новости
· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
СИЛЬНЫЕ МУЖЧИНЫ. КАК...
"Как за рюмкой — она...
Как помочь ребенку б...
Статистика показывае...
Начни с себя
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем