Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
Відбувся Гранд-концерт переможців обласних конкурсів шкіл естетичного виховання

    16 травня в концертному залі Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С.Прокоф’єва відбувся Гранд-концерт переможців обласних конкурсів шкіл естетичного виховання. Від Лисичанського методичного об’єднання на концерт були запрошені викладачі та учні — лауреати обласних конкурсів. В цьому навчальному році областю було проведено 11 конкурсів для дітей та викладачів. В обласних конкурсах учні наших шкіл посіли 34 призових місця.

   В якості почесного гостя на концерті виступила переможниця обласного конкурсу концертмейстерської майстерності викладачів шкіл естетичного виховання — викладач Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Маргарита Погрібна, виступ якої ілюстрували викладачі школи Валерій Сидоренко та Олена Духновська. Всі лауреати були нагороджені почесними грамотами, дипломами та сувенірами.

  Лисичанській дитячій школі мистецтв № 1 та Новодружеській дитячій школі мистецтв, як переможцям обласних олімпіад з образотворчого мистецтва, були вручені пам’ятні призи — книги з історії українського мистецтва, які стануть чудовими помічниками у творчій роботі викладачів художнього відділу. Насичена, цікава програма концерту обдарувала позитивними емоціями всіх гостей свята мистецтва.

Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости
· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем