Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Верховная Рада не разрешила привлечь к уголовно...
Верховная Рада не разрешила привлечь к уголовной ответственности депутата Дунаева :

Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля під загроз...
Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля під загрозою екологічного лиха :


Поиск по сайту
Відбувся Гранд-концерт переможців обласних конкурсів шкіл естетичного виховання

    16 травня в концертному залі Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С.Прокоф’єва відбувся Гранд-концерт переможців обласних конкурсів шкіл естетичного виховання. Від Лисичанського методичного об’єднання на концерт були запрошені викладачі та учні — лауреати обласних конкурсів. В цьому навчальному році областю було проведено 11 конкурсів для дітей та викладачів. В обласних конкурсах учні наших шкіл посіли 34 призових місця.

   В якості почесного гостя на концерті виступила переможниця обласного конкурсу концертмейстерської майстерності викладачів шкіл естетичного виховання — викладач Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Маргарита Погрібна, виступ якої ілюстрували викладачі школи Валерій Сидоренко та Олена Духновська. Всі лауреати були нагороджені почесними грамотами, дипломами та сувенірами.

  Лисичанській дитячій школі мистецтв № 1 та Новодружеській дитячій школі мистецтв, як переможцям обласних олімпіад з образотворчого мистецтва, були вручені пам’ятні призи — книги з історії українського мистецтва, які стануть чудовими помічниками у творчій роботі викладачів художнього відділу. Насичена, цікава програма концерту обдарувала позитивними емоціями всіх гостей свята мистецтва.

Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости
· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее