Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
Магія чудес

    Фокуси привертають увагу людства вже більше чотирьох з половиною тисяч років. У чому причина такої стійкої популярності? Відповідь проста - людина завжди прагне до чогось незвичайного, фантастичного. Люди хочуть вірити в диво. Ось чому так популярні фокуси.

    Кожна зустріч з магією фокусів приносить людині захват і здивування.

    Ось і 12.06.15р., в Лисичанському терцентрі відбулася зустріч ветеранів з Тагіров Набіулліна, членом суспільства УТОГ. Це не перша зустріч підопічних з талановитим фокусником самоучкою (інвалідом по слуху). Але кожного разу його нові ідеї, нові фокуси дарують глядачам нові чудеса. Присутні ветерани знову відчули себе дітьми, повірили в казку і магію. В очах читалося непідробне здивування, захоплення і захват. Адже вік в даному випадку не має ніякого значення.

    Чудово, що в нашому місті живуть такі приголомшливо талановиті люди, які дарують оточуючим позитив і гарний настрій, віру в щасливе майбутнє і добро.

    Лисичанський територіальний центр

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее