Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
"Сад книжковий для малечі"

    16 червня виявився особливо цікавим та позитивними днем  для дітей пришкільного дитячого табору  міста Новодружеськ, який працює у Лисичанській загальноосвітній школі I-III ступенів №25.   Саме цього дня в бібліотеці-філії для дітей №7 було організовано літературну світлицю «Сад книжковий для малечі», присвячену ювілею визнаного українського письменника Ігоря Січовика. Не тільки багато дізнатися про життя й творчість українського дитячого письменника-ювіляра, але  й весело погратися, поспілкуватися, перевірити власні винахідливість та кмітливість змогла малеча в бібліотеці.

    Для членів почесного журі, якими стали  вихователі груп  дитячого табору: Гаврелюк Наталія Петрівна, Гура Олена Владиславівна та Корнійчук Вікторія Сергіївна  роботи було вдосталь. Боротьба за перемогу між двома командами «Веселка» та «Ламборджині» була справді гарячою!  Особливо сподобався конкурс «Театр казок», в якому гравці повинні були за 3 хвилини інсценувати найвідоміші дитячі казки «Червона шапочка» та «Ріпка» без жодного слова. Під музичний супровід діти виявили справжні акторські таланти!  Зовсім з невеликим відривом перемогла команда «Веселка». Але ніхто з присутніх не засмутився, тому що зустріч проходила весело та жваво в атмосфері щирості та доброти. Чудовим подарунком для всіх хлопців та дівчаток  стала відео-добірка мультфільмів за творами Ігоря Січовика «Мої улюблені вірші».

Похожие новости
· В центре занятости прошла ярмарка вак...

· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

<
Последнее в фотогалерее