Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
Мешканці Лисичанського регіону збільшили плату за нерухоме майно на 85,1 %

   «З початку поточного року до місцевого бюджету мешканці міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, спрямували 50,5 тис. грн. плати за нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Ці надходження, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, збільшилися на 46,2 тис. грн., тобто на 85,1 %» - про це повідомив начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб та майнових податків управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михайло Мельник.

Він нагадав, що згідно податкової реформи, розпочатої наприкінці минулого року, внесені суттєві корективи в систему оподаткування та розширення повноваження органів місцевого самоврядування. Зокрема, у цьому році, місцевими радами міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля прийняті ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у розмірі 0,5 % від суми мінімальної заробітної плати для об’єктів житлової нерухомості та 0,1 % від суми мінімальної заробітної плати для об’єктів нежитлової нерухомості.

Слід зауважити, що при прийнятті відповідних ставок було враховано тип об’єктів такої нерухомості.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее