Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный заво...
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный завод" ко Дню стеклодела :

Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :


Поиск по сайту
Бібліотека запрошує на відпочинок

     У спекотні дні багато людей бажають відновити свої сили та обирають не тільки місця для відпочинку, а й замислюються над тим, що почитати. Влітку центральна бібліотека запрошує до себе всіх бажаючих на "Бібліотечну галявину". А що чекатиме на тих, хто сюди завітає, завжди є сюрпризом, тому що тематика цих літніх читань найрізноманітніша. 

    Ось і цього разу бібліотекарі запропонували містянам відпочити на так званому пляжі.  "Літо, сонце, я і книга" - такою була тема чергової "Бібліотечної галявини". Багато зусиль та фантазії додали працівники бібліотеки, створюючи гарний настрій мешканцям та гостям міста. Тут можна було перепочити з книгою під яскравою парасолькою, погратися в м'яча і навіть намаститися сонцезахисним кремом, а найголовніше - обрати книжку за смаком на представленій виставці "Літо, сонце, море, пляж - яку книгу взяти в багаж?" 

 

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее