Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
У Лисичанську на території колишнього содового заводу знайшли склад боєприпасів

У Лисичанську на території колишнього содового заводу знайшли склад боєприпасів

У Лисичанську на території колишнього содового заводу знайшли склад боєприпасівСхованку зі зброєю та боєприпасами співробітники УСБУ в Луганській області виявили в фундаменті одного із зруйнованих споруд колишнього заводу «Донсода».

Як повідомляє ГУМВС України в Луганській області, знайшли боєприпаси 4 липня.
Серед виявленого та вилученого: три гранати Ф-1 і дві - РГД-5, чотири запали до гранат, три одиниці набоїв до зенітної установки калібру 23 мм, протипіхотна міна МОН три мінних запалу, електродетонатор ЕДП, мінний детонатор МД 5М, тротилові шашки по 200 і 400 грам загальною вагою 11 кг 400 г, 57 патронів калібру 7,62 мм і гранату РГД-5 без запалу.

Виявлені боєприпаси передані працівникам ГСЧС для знешкодження.
Даний факт внесений до ЕРДР і кваліфіковано за ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Нагадаємо, що це не перший випадок виявлення зброї та боєприпасів на території колишнього содового заводу. У квітні на території Лиссоди також був виявлений склад боєприпасів.

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

<
Последнее в фотогалерее