Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Интервью дня с мастером плетения по бисеру Мари...
Интервью дня с мастером плетения по бисеру Марией Казминой :

Встреча руководства КТП с жителями района Проле...
Встреча руководства КТП с жителями района Пролетарск :


Поиск по сайту
На особистих прийомах громадян


  
   5 липня, перший заступник Лисичанського міського голови Андрій Шальнев і заступник міського голови Олег Голуб провели особисті виїзні прийоми громадян.До першого заступника Лисичанського міського голови Андрія Шальнева під час особистого виїзного прийому громадян у м. Привілля надійшло 6 громадян со зверненнями.

   Жителів міста хвилювали питання водозабезпечення, а також якості води, що подається, підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, освітлення вулиць, ремонт доріг та ін.

    До заступника міського голови Олегу Голубу під час особистого прийому в ЛКП ЖЕК № 5 надійшло 17 громадян со зверненнями з питань житлово-комунального характеру. Звернення громадян стосувалися ремонту покрівель та впорядкування підвальних приміщень, підняття тарифів на електрику, воду і газ; зріз аварійних дерев, а також скління вікна в під'їзді, працевлаштування та ін.Усі звернення в ході особистих прийомів були взяті на контроль і передані у відповідні служби для виконання.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее