Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
4 серпня 2015р у Лисичанську відбулося чергове засідання виконкому міської ради

4 серпня 2015р у Лисичанську відбулося чергове засідання виконкому міської ради

4 серпня 2015р у Лисичанську відбулося чергове засідання виконкому міської ради4 серпня, відбулося чергове засідання виконкому міської ради під головуванням секретаря міської ради Михайла Власова.

Члени виконкому розглянули проекти і затвердили рішення з питань удівництва та архітектури, про облік і розподіл житлової площі, заслухали матеріали органу опіки та піклування.

У ході засідання члени виконкому затвердили акти комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам в межах міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та рішення комісії з вирішення спірних питань землекористування; також взяли рішення про усунення порушень у діяльності КП ЛМР «Електроавтотранс» та КП «Лисичанське тролейбусне управління».

Крім того, в ряд рішень виконавчого комітету Лисичанської міської ради були внесені зміни та ін.

Похожие новости
· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· 12 грудня - позачергова сесія міської...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

<
Последнее в фотогалерее