З вересня знову подорожчає електроенергія

    З 1 вересня в Україні стартує другий етап подорожчання електрики. Як повідомила прес-служба НКРЕ, ціни зростуть на 23 відсотки — до 62,8 копійки за кВт/год. Для тих, хто споживає до 100 кВт/год (або до 150 в сільській місцевості), тариф складе 45,6 копійки за кВт/год.
При споживанні від 100 до 600 кВт/год необхідно буде заплатити 78,9 копійки за кВт/год, а при споживанні понад 600 кВт/год тариф зросте до 1 гривні 48 копійок за кВт/год.

    Для багатодітних сімей та будинків сімейного типу тариф залишиться мінімальним, але теж виросте — до 45,6 копійки за кВт/год. Стільки ж будуть платити мешканці гуртожитків, які розплачуються за загальним розрахунковим рахунком. Жителі об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) із загальним розрахунковим рахунком заплатять вже 78,9 копійки за кВт/год. Стільки ж будуть платити релігійні організації, дитячі центри та міський електротранспорт.

    Наступне подорожчання очікується в березні 2016 року — на 23 відсотки. Всього заплановано п’ять етапів підвищення тарифів на світло.

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее