У Лисичанську відбувся Міжнародний навчально-атестаційний семінар з Айкідо

    З 18 по 20 вересня в місті Лисичанськ, за підтримки Лисичанської МДЮСШ та Луганської обласної федерації Айкідо, відбувся міжнародний навчально-атестаційний семінар з Айкідо під керівництвом Стефана Бенедетті, 7 дан Айкідо Айкікай.

   Стефан Бенедетті є куратором напрямку Тамура-сенсея в країнах Європи та СНД, у тому числі й Української асоціації айкідо.

   Практикувати айкідо почав у 1966 році. До цього з 5 років займався дзюдо. У 1969 році отримав перший дан. Дев’ять років жив в Японії, де окрім бізнесу, займався вивченням айкідо. Два роки на півдні країни в горах займався у Нанака-сенсея, сім років вивчав Айкідо у Кобаясі-сенсея в Осаці. З 1984 року був особистим секретарем і перекладачем Тамура-сенсея (8 дан Айкікай). Сприяв підготовці і видання двох книг Тамура-сенсея. Написав «Книгу для початківців», що зробило його відомим не тільки в своїй країні, але і в світі. В даний час він живе в Барселоні (Іспанія).

   Навчався в школі у Екс-Ан-Провансі, там же закінчив школу і Університет. Другу вищу освіту отримав в Паризькому Університеті, де вивчав японську, китайську і індійську філософію, фонетику й історію релігії.

   Стефан Бенедетті дуже багато часу приділяє пропаганді айкідо, його унікальний досвід і володіння різними техніками допомагає айкідокам вирости духовно і знайти ще більше внутрішнього спокою і гармонії. Протягом року він проводить дуже багато семінарів в Європі, країнах СНД, Північній Африці. З 1992 року — щорічно — в Україні і Росії; з 1997 року — в Елісті. Осінній семінар з айкідо став традиційним для лисичан з 2008 року.

   Зазначимо, що семінар з айкідо був розрахований як на майстрів, на тих, хто вже навчається і бажає відточити свою майстерність, так і для тих, хто тільки вступив на шлях пізнання цього мистецтва, і тих, хто тільки планує познайомитися з айкідо.

   У семінарі брали участь айкідоки віком від 6 до 50 років з міст Києва, Харкова, Рубіжне, Краматорська, Артемівська, Дружківки, Слов’янська та Сєвєродонецька. Відвідати семінар змогли і юні учні Лисичанської спортивної школи: Артем Лещев, Тетяна Лопата, Олександр Сосюра, Микола Маслов, Родіон Бойченко, Демид Соснін і Захар Піший.

   Метою семінару було продовження традицій Айкідо — зустріч з майстром, закріплення базових технік та освоєння новацій, вивчення принципів і звичайно ж здача атестацій на чорні пояси. Ми можемо привітати наших земляків Олену Федак, Олексія Сивовола, Юрія Мангова зі здачею іспитів на 2 дан, Інну Лесько і Андрія Колтуна — зі здачею на 3-й дан.

   Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее