Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске обсудили возможность установки нов...
В Лисичанске обсудили возможность установки новой парковой скульптуры :

Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :


Поиск по сайту
Електронне звітування набуває все більшої популярності серед платників ЄСВ

   «З початку 2015 року платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування лисичанського регіону перерахували на відповідні рахунки 241 909,2 тисячи гривень.

   За вісім місяців поточного року до ДПІ у м. Лисичанську надійшло5755 звітів з єдиного внеску, з яких за допомогою систем електронного звітування — 3656, на паперових носіях — 2099 звітів.

   Як зауважила очільник інспекції,- «Станом на 01.09.2015р. загальна сума заборгованості з єдиного соціального внеску становить 116 712,8 тис.грн., в т.ч. заборгованість підприємств-боржників — 108 295,4 тис.грн., або 93 % від загальної суми боргу. Найбільшу питому вагу у загальній структурі заборгованості з єдиного соціального внеску мають відокремлені підрозділи ПАТ „Лисичанськвугілля“ у сумі 57 929,8 тис.грн., або 50 % від загальної суми боргу та підприємства комунальної форми власності, заборгованістьяких складає26 766,0 тис.грн., або23 % від загальної суми заборгованості».

   В порядку, встановленому статтею 25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010р. № 2464-VI, у 2015 році ДПІ у м.Лисичанську було надіслано до відділу державної виконавчої служби у м.Лисичанську та підрозділу примусового виконання рішень ВДВС Луганського обласного управління юстиції 23 вимоги про сплату боргу (недоїмки) з єдиного внеску на загальну суму 79 239,7 тис.грн. для стягнення боргу в примусовому порядку відповідно до діючого законодавства.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее