Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
Майстер-клас з декупажу в Лисичанському терцентрі

   Іноді нам здається, що зробити просту побутову річ цікавою і незвичною - непросто. Не вистачить вміння, досвіду і фантазії. Але насправді потрібно лише захотіти: знайти трохи часу і постаратися ...

   22 жовтня в бібліотеці м Новодружеськ співробітники Лисичанського територіального центру провели для своїх підопічних майстер-клас з виготовлення декупажу.

   Літні жінки, вперше працюючи з папером і серветками, з дивовижною завзятістю старанно вирізали всілякі візерунки, наклеюючи їх на прості баночки, створювали гармонію фарб і квітів у своїй маленькій поделке. Хтось робив модну тарілку, хтось цікаву баночку або оригінальну вазу.

   Декупаж - це модне і креативне протягом по декоративної техніці роботи з тканиною, меблями, посудом, папером. Полягає в вирізанні та наклеюванні зображень з різних матеріалів, створюючи красу, яка нікого не залишить байдужим і дозволить будь-якій людині творити чудові речі.

   Лисичанський територіальний центр

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее