Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
Злочинність серед неповнолітніх

   На сьогоднішній день на обліку в Лисичанському міському відділі кримінально-виконавчої інспекції складається 7 неповнолітніх підлітків.

    Особливої ​​уваги вимагають до себе підлітки, які скоїли протиправне діяння. У душі цих хлопців вже увійшли зло, жорстокість і насильство. Допомогти їм виправитися покликані працівники кримінально-виконавчої інспекції. Інспектора не тільки звертають увагу на проблеми кожного неповнолітнього, але і допомагають їх вирішити.

    З хлопцями проводять індивідуально-профілактичні бесіди, тестування, результати яких допомагають визначити, наскільки глибоко підліток переживає ситуацію, що сталася з ним. Проходять і бесіди з батьками та опікунами засуджених підлітків. Така спільна робота допомагає вести більш ефективну виховну роботу з даною категорією неповнолітніх.

    З особливою гостротою стоїть перед інспекторами завдання скорочення злочинності серед неповнолітніх. Незважаючи на те, що в загальній структурі злочинність неповнолітніх складає незначне число, вона становить підвищену небезпеку, тому що найчастіше є початком злочинної діяльності людини.

    Головна мета роботи інспекції - допомогти підліткам не просто зовні змінити свою поведінку, а змінитися внутрішньо. Адже один необдуманий вчинок може надалі скалічити життя.

    Інспектор Лисичанського МВ УІІ капітан служби Н.В. Шамміева

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее