Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
"Вчимося жити толерантно"

   У центральній бібліотеці для студентів Лисичанського нафтохімічного технікуму проведено заняття-тренінг "Вчимося жити толерантно". На тренінгу студенти разом з психологом Баранвской В.Г. вчилися досягати компромісу в конфліктній ситуації, виявляти толерантність до думок і поглядів інших людей, розвивати вміння висловлювати власну думку. Бути толерантним, значить бути модним!

   
А 14 листопада в бібліотеці-філії сімейного читання №2, в рамках засідання клубу сімейного спілкування "Круг", члени клубу зібралися на інформаційну мозаїку "Сімейна абетка починається з" ми ", щоб знайти способи вирішення проблем у взаєминах з дітьми, які у всіх бувають. Адже кожен батько іноді відчуває себе безсилим, коли не може «достукатися» до сина чи дочки.

    
Сім'ї Косман, Баландін, Щербакових ділилися секретами виховання: як спілкуватися з дітьми, як донести до дитини свої думки і почуття. І ніякої нудною теорії! Тільки живі приклади на всі випадки життя.
    
Ця зустріч стала ще одним етапом до поліпшення сімейного єднання і взаєморозуміння.

Похожие новости
· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

<
Последнее в фотогалерее