Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный заво...
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный завод" ко Дню стеклодела :

Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :


Поиск по сайту
Студентське життя, яке воно?

   Студентське життя, яке воно? Безтурботне, веселе, сповнене творчими ідеями та мріями. 19 листопада в рамках відзначення Міжнародного Дня студентів на базі гуртожитку відбувся святковий бал «Королева Осені – Король Вітру». Осінній бал зібрав шість пар учасників, які змагалися в інтелектуальному, танцювальному, креативному та творчому конкурсах.

   Жага до перемоги в учасників балу була надзвичайно велика. Майбутні володарі королівських корон вражали своїми креативними костюмами, які створили власноруч, творчим підходом до презентації власного «Я». Компетентному журі у складі заступника директора з СГР Матліної О.В., викладача загальнотехнічних дисциплін Демченка П.Є., студентки 4 курсу Срібної Юлії, дуже важко було оцінити майстерність конкурсантів, бо кожна пара була неповторною! Володарями титулу «Королева Осені» та «Король Вітру» стали Штомпель Ксенія та Олендарь Павло; в номінації «Пара глядацьких симпатій» перемогли Гапотченко Андрій та Горбенко Софія.

   Кожен учасник балу отримав грамоту за перемогу в особистій номінації та подарунок, який про спонсорувала профспілкова організація студентів (голова Борисенко Л.Л.).

   Кажуть, що осінь – це сумно, постійно йдуть дощі, похмуро… Не вірте, друзі! Осінь по-своєму прекрасна і чарівна. Вона дарує душі щедрість, серцю - тепло від спілкування, вносить в наше життя неповторну красу! Ми дякуємо осені, що вона зібрала нас цього осіннього вечора. Попереду зима, весна, літо… А потім знову осінь. Скільки їх ще буде у нашому житті! Ми сподіваємося, що ще не один раз засяє для всіх нас золотий вогонь осіннього балу.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее