Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
Інтелектуальний батл «Студент VS Викладач»

    В межах відзначення Міжнародного дня студента, 17 листопада, за ініціативи універсального студентського ІQ об'єднання «Ukr.Modern.Smart» було проведено інтелектуальний батл «Студент VS Викладач: Культура спілкування в соціальних мережах».

  На батлі були присутні – експертне журі: Тарарива Л.Ю., Літовка О.П.; учасники: викладачі – Степаненко Г.І., (капітан команди), Демченко П.Є., Хомич О.М., Крилова М.О., Сєдих В.П.; студенти – Олійник В. (капітан команди), Матушкіна О., Купіна А., Гарна Г., Андрєєва А., а також студенти різних академічних груп.
          
            
  Під пильним та неупередженим контролем експертів студенти та викладачі з'ясовували причини нетрадиційного спілкування людей в соцмережах; визначали можливі небезпеки спілкування в соціальній мережі; порівнювали правила етикету у реальному житті та норми мережного етикету.

  Світ соціальних мереж став незамінним помічником у багатьох починаннях: за їх допомогою можна порадитися, поділитися своїми тривогами, весело провести час, завантаживши в свій комп'ютер цікавий фільм або мультик, а найголовніше - поспілкуватися.

  З поширенням Інтернету, спілкування в його соціальних мережах набуває все більших масштабів. На «території» Інтернету сформувалися свої правила поведінки, певні традиції, своєрідна культура спілкування, що має назву «нетикет». Netiquette - "мережевий" етикет. Звичайно, тут, як і в реальному світі, ці правила визнаються далеко не всіма. Одні просто забувають про них, інші вважають себе досить досвідченими, аби ігнорувати ці правила, треті чомусь переконані, що netiquette - це ще одна спроба обмежити свободу особи в Internet.

   Протягом всього батлу в повітрі вирувала атмосфера принциповості, аргументованості та бажання довести власну точку зору, дискусії розпалювалися з кожним новим запитанням. Але коли учасниками баталії було запропоновано обговорити «+ і – Web-спілкування», то обидві сторони дійшли до спільного знаменника: «живе спілкування» нічим не можна замінити.

   Не було часу сумувати і глядачам, адже вони мали змогу не тільки висловитися, а й презентувати свої здібності у невербальній комунікації, погравши у відому та популярну гру «Актор».

   А потім настав час для капітанського протистояння! Капітани команди відповідали на запитання з теми «Правила етикету спілкування або молодіжний сленг». Досвід та кмітливість зіграли на користь Анни Іллівни – вона отримала перемогу. Та Віталій також гідно боровся за звання кращого знавця етикету. Все ще попереду!

   Безумовно, уявити сьогодні себе без веб-спілкування неможливо, але ми маємо пам'ятати про користь і недоліки такої комунікації. А також дотримуватися правил нетикету.

   Пам'ятайте, все що ви виклали у всесвітню павутину – може побачити весь світ!
            
   Підготувала: Ляшенко К.І.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем