Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске обсудили возможность установки нов...
В Лисичанске обсудили возможность установки новой парковой скульптуры :

Внеочередная сессия Рубежанского городского совета
Внеочередная сессия Рубежанского городского совета :


Поиск по сайту
Його ім’я - підступний СНІД

     Здоров’я – одне з основних джерел щасливого та повноцінного життя людини. Проблема ВІЛ-інфекції залишається актуальною для світової спільноти,   масштаби якої набули глобального характеру і постає реальною  загрозою  перед людством ХХІ століття. 

    1 грудня щороку бібліотека-філія сімейного читання №8 традиційно, як і увесь світ, відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. З цієї нагоди студентська молодь Привільського професійного ліцею зібралася в бібліотеці на урок-застереження «Як зберегтися від СНІДу?», який підготували бібліотечні працівники бібліотеки-філії №8 спільно з  бібліотекою ліцею. 

   Захід розпочали з інформації про шляхи зараження ВІЛ/СНІД, а також про шляхи, якими ВІЛ не передається та пояснили, як інфекція впливає на роботу організму. Щоб застерегти та попередити поширення ВІЛ/СНІД серед молоді, бібліотечні працівники представили  відео-презентацію «Життя на повну силу», яка познайомила з правилами уникнення ризику ВІЛ-інфікування та основними факторами, які необхідно знати про ВІЛ-інфекцію та СНІД.

 

   Перегляд презентація другого відеороліка «Рука допомоги» нагадав про толерантне ставлення до  ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД, які попали в тенета цієї страшної хвороби. Всім присутнім запропонували прикріпити біля серця червону стрічку - символ  боротьби зі СНІДом, який об'єднав мільйони людей різних країн.

   Ми дуже сподіваємося, що юнаки й дівчатка зрозуміли що ВІЛ/СНІД – це проблема, яка стосується кожного, й повинні пам’ятати: що єдина зброя проти СНІДу – це знання, яке допомогло молоді отримати на нашому заході, необхідне для викорінення СНІДу.  

   До уваги користувачів на абонементі для дорослих була розгорнута книжкова виставка – застереження «СНІД: погляд зі сторони», на якій були представлені документи з книжкового фонду бібліотеки, які допомогли застерегти від необдуманих вчинків та пропагувати бажання вести здоровий спосіб життя.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее