Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
В Лисичанске состоялись областные учения по гра...
В Лисичанске состоялись областные учения по гражданской обороне :

Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный заво...
Фильм о работе ООО "Лисичанский стекольный завод" ко Дню стеклодела :


Поиск по сайту
Наркотикам - НІ!

    Зловживання наркотичними речовинами та психотропними засобами, їх незаконний продаж – соціальна проблема світового масштабу, що потребує вирішення.

В Україні вона набула загрозливого характеру і має всі риси    епідемічного процесу. Всього 1-5 % наркоманів виліковується від своєї недуги. Враховуючи недостатню ефективність лікування наркоманії, основну увагу слід приділяти також і профілактичним заходам та ранньому виявленню наркоспоживачів з метою їх комплексного лікування.

     На ці питання підлітки та молодь знайшли відповіді на пізнавальній годині «Щоб не постукала біда у двері», яка пройшла 8 грудня у бібліотеці-філії №3. Бібліотекарі розповіли про шкідливі звички, які приводять до наркоманії, про згубний вплив наркотиків на організм людини, про злочини та правопорушення, пов’язані з незаконним обігом наркотиків, навели приклади з життя підлітків – наркоманів. Юнацтво приймало активну участь у «живому» анкетуванні, у грі «Скажи НІ», обговорювали життєві ситуації.

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее