Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Веселитесь небеса
Веселитесь небеса :  Служение Бейт Алель Шаббат 08 06 2016

«Алиса в стране чудес»: открытие театрального с...
«Алиса в стране чудес»: открытие театрального сезона в Лисичанске :

Навигация

Поиск по сайту
Регіональна науково-практична конференція «Надання освіти особам з особливими потребами в умовах інклюзивного освітнього простору»

  В Лисичанському педагогічному коледжі склалася чітка система щодо пропаганди сучасних підходів до роботи з дітьми різних категорій. Одним із напрямків такої діяльності є питання інклюзивної освіти, які неодноразово піднімалися на засіданнях семінарів-практикумів, конференцій, майтер-класів з залученням провідних фахівців Луганської області.

   Продовженням даної роботи стала регіональна науково-практична конференція «Надання освіти особам з особливими потребами в умовах інклюзивного освітнього простору», проведена 9 грудня 2015 року на базі навчального закладу.

   Мета форуму: засвоїти алгоритм навчання та виховання зазначеної категорії дітей, яка передбачає використання особистісно орієнтованих підходів у навчально-виховному процесі, застосування індивідуальних, групових форм роботи, враховуючи вплив різних видів розладів і хвороб на процес навчання.

   На конференції були присутні викладачі та студенти коледжу, представники відділів освіти м. Лисичанськ та м. Рубіжне, вихователі ДНЗ, вчителі загальноосвітніх шкіл, психологи, вчителі-вихователі закладів освіти інклюзивного напряму м. Лисичанськ, м.Гірське, м.Рубіжне, лікар ЛОДКЛ.

  


До всіх присутніх з вітальним словом звернулася директор Лисичанського педагогічного коледжу Мінєнко Г.М., яка окреслила нагальну проблему щодо інклюзивної освіти на сучасному етапі.

     

    На пленарному засіданні доповідачі розкрили актуальні питання організації та проведення занять з дітьми даної категорії:

- «Статистичні відомості та корекційна допомога дітям з особливими потребами м. Лисичанська» (Онопка І.Є. – завідувач міської психолого-медико-педагогічної консультації);

- «Робота Луганської обласної психолого-медико-педагогічної комісії» (Ісаєнко Р.В. – заступник головного лікаря ЛОДКЛ, голова обласної психолого-медико-педагогічної комісії, головний лікар-бронхоскопіст Луганської області);

- «Досвід роботи дитячого навчального закладу з дітьми, які погано бачать» (Лопатіна Т.М. – завідувач ДНЗ №5 «Улибка»);

- «Форми і методи роботи з дітьми з особливими портебами» (Борисенко Л.Л. – викладач з валеології);

- «Робота зі студентами, які мають особливі потреби в умовах коледжу» (Ігнатуша А.Л. – завідувач навчально-виробничої практики).

   Доповненням до теоретичних відомостей стало проведення майстер-класів вчителями шкіл, виховатлями ДНЗ:

- Шипілова О.А. – практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ст. №14 м. Лисичанськ, Владикіна Д.О. – методист з психологічної служби КУ ЛМЦ«Бліц-вправи для дітей з розумовою відсталістю в інклюзивних класах»;

- Чепурко В.В. – вчитель-асистент ЗОШ І-ІІІ ст. №12 м. Лисичанськ, Кирийчук С.О. – практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ст. №12 м. Лисичанськ«Форми роботи з дітьми молодшого шкільного віку»;

- Бершанська С.М.– логопед Гірської обласної спеціалізованої школи-інтернату, Толкачова Н.А. – вчитель початкових класів Гірської обласної спеціалізованої школи-інтернату) «Корекція мілкої моторики»;

- Маркіна А.О. – практичний психолог ЗОШ І-ІІІ ст. №13 м. Лисичанськ«Тренінг як форма роботи з дітьми з особливими потребами»; - Ковальова І.В. – дефектолог ДНЗ №5 «Улибка» м. Лисичанськ «Форми і методи роботи з дітьми, які слабо бачать».

Яскравим акцентом були виступи викладачів коледжу:

- Цвік О.С. – Майстра спорту України зі спорту з собаками із незвичайними гостями – улюбленцями дітлахів та дорослих – собаками «Каністерапія як важливий психоемоційний чинник»;

- Ляшенко К.І. – викладача ц/к початкової освти «Використання смарт-технологій в роботі з дітьми з різними нозологіями».
             
     Учасники конференції отримали знання сучасних наукових підходів до визначень категорії дітей, які потребують особливої уваги, педагогічних підходів до роботи з такими дітьми у різні вікові етапи розвитку. Статистичні дані про кількість дітей, які потребують організації інклюзивної освіти тільки в місті Лисичанську, підкреслили глобальність проблеми, яку затронули учасники конференції. Представники різних навчальних закладів області на майстер-класах показали практичні уміння проведення сучасних методів та прийомів роботи з дітьми дошкільного, молодшого шкільного віку, що мають різні вади здоров'я. Всі учасники конференції підкреслили практичне значення питань, які підлягали обговоренню.

    Науковий форум був організований та проведений завдяки зусиллям ц/к «Фізичного виховання» (Крошка С.А.), «Дошкільної освіти» (Грушевська І.В.), «Початкової освіти» (Ігнатуша А.Л.).

   За результатами регіональної науково-практичної конференції «Надання освіти особам з особливими потребами в умовах інклюзивного освітнього простору» був створений та виданий до друку збірник матеріалів конференції.

   Завершальним етапом стала організація круглого столу, де присутні визначили новітні напрямки співпраці.

   Всі учасники науково-практичної конференції отримали сертифікати.

Похожие новости
· Відбулося засідання координаційної ра...

· Порядок призначення та надання населе...

· У Лисичанську оголошений конкурс на н...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
ПОРАДУЙ СВОЙ ЖЕЛУДОК
Как обеспечить качес...
«Рождение младшего с...
Период зачатия ребенка
35 подарков, которые...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
High Quality Copy Om...
Canada Goose Women's...
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Обсуждаемые темы
High Quality Copy... [0]
Canada Goose Wome... [0]