Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Молитва, творящая чудо. Ольга Голикова
Молитва, творящая чудо. Ольга Голикова :

"На волне": выставка в Лисичанском музее
"На волне": выставка в Лисичанском музее :

Навигация
Поиск по сайту
«З питань запобігання та виявлення корупції, актуальних питань антикорупційного законодавства»

    У приміщенні Сєвєродонецького професійного ліцею з нагоди Всеукраїнського тижня правових знань відбувся семінар-нарада «З питань запобігання та виявлення корупції, актуальних питань антикорупційного законодавства».

   На семінар були запрошені працівники Головного територіального управління юстиції у Луганській області – начальник відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Жученко О.В., провідний спеціаліст відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Бородій С.О., головний спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції Трубілко А.А. та керівники вищих та професійно-технічних навчальних закладів, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України у Луганській області.

   Працівниками Головного територіального управління юстиції у Луганській області були представлені офіційні друковані видання Міністерства юстиції України.

    Заступник директора з навчальної роботи Тарарива Л.Ю., як уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у відокремленому підрозділі «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», взяла участь у роботі семінару.

    Присутні брали активну участь в обговоренні нововведень та відповідальності за порушення антикорупційного законодавства.

 
Похожие новости
· Засідання фокус-групи з питань євроін...

· Відбулося засідання координаційної ра...

<
Последнее в фотогалерее
Последние статьи
Как помочь ребенку б...
Статистика показывае...
Начни с себя
Что должна делать же...
Фaкты тoгo, кaк Ииcу...
Советы психолога

Учебные заведения Лисичанска

Такси Лисичанск

Темы форума
Новые темы
Опционы
Великая Отечественная
Мост в р-не содового...
Помогите найти .... ...
Пожалуйста, помогите...
Обсуждаемые темы
Нет тем