Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря"
Юбилей цеха №2 на НПП "Заря" :

Новий апарат КТ у Рубіжному
Новий апарат КТ у Рубіжному :


Поиск по сайту
Згідно з Указом

   Президент України Петро Порошенко підписав Указ про припинення діяльності 5 військово-цивільних адміністрацій в Донецькій і Луганській областях. Про це йдеться на офіційному сайті глави держави, передає УНН.
 
  Згідно з Указом, втратили чинність деякі положення Указу Президента від 5 березня 2015 №123 «Про освіту військово-цивільних адміністрацій» та Указу від 13 серпня 2015 №472 «Про освіту військово-цивільних адміністрацій».

  Як йдеться в документі, положення згаданих указів втратили силу у зв'язку з припиненням діяльності військово-цивільних адміністрацій міста Вугледар Донецької області, міста Рубіжне Луганської області, міст Лисичанськ, Новодружеськ і Привілля Луганської області в день відкриття першої сесії новообраних відповідних рад.

   Також підписаним Главою держави Указом доручено керівнику Антитерористичного центру при Службі безпеки України, головам Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій забезпечити здійснення заходів, що випливають із цього Указу.

   Указ набирає чинності з дня його опублікування.


/ УНН /

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее