Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Отмена льготного проезда и повышение квартплаты...
Отмена льготного проезда и повышение квартплаты в Северодонецке :

Загрязненность городских водоемов и опасность з...
Загрязненность городских водоемов и опасность змеиных укусов :


Поиск по сайту
«За високі показники в роботі». Меру Іллічівська, його заступникам та секретарю міськради в 3 рази збільшили зарплату
    24 грудня 2015 на засіданні четвертої сесії Лiсiчанської міськради прийнято проект, яким встановлюється преміювання, встановлення надбавок та виплата матеріальної допомоги міському голові, його заступникам, секретарю міськради та керуючому справами.


   Незважаючи на заперечення депутатів трьох фракцій міської ради, завдяки голосам фракції «Опозиційний блок» проект був прийнятий.

   Згідно з документом преміювання в 2016 році здійснюватиметься в розмірі 100% посадового окладу. Встановлена ​​надбавка за високі досягнення у праці, розробку проектів нормативно-правових актів та проведення експертизи проектів таких актів у розмірі 100% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років.

   Також міститься пункт про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати та встановлення надбавки за роботу в умовах режимних обмежень у розмірі 10% посадового окладу після оформлення допуску та доступу до державної таємниці.
/ Час пик /

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее