Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в с...
17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга! : 17-летний Даниил из Северодонецка нуждается в срочной трансплантации костного мозга!
Диагноз - миелодиспластический синдром (МДС), рефрактерная анемия (РАИБ тип 1), который в любой момент может перерасти в острую лейкемию.
Карта «Приватбанка»
5168 7427 1644 2359 Ляшова Ирина Николаевна - для лечения сына Ляшова Данила, 2649809907.
Счет 29244825509100

Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске
Кубок Украины по силовому экстриму в Лисичанске :


Поиск по сайту
«За високі показники в роботі». Меру Іллічівська, його заступникам та секретарю міськради в 3 рази збільшили зарплату
    24 грудня 2015 на засіданні четвертої сесії Лiсiчанської міськради прийнято проект, яким встановлюється преміювання, встановлення надбавок та виплата матеріальної допомоги міському голові, його заступникам, секретарю міськради та керуючому справами.


   Незважаючи на заперечення депутатів трьох фракцій міської ради, завдяки голосам фракції «Опозиційний блок» проект був прийнятий.

   Згідно з документом преміювання в 2016 році здійснюватиметься в розмірі 100% посадового окладу. Встановлена ​​надбавка за високі досягнення у праці, розробку проектів нормативно-правових актів та проведення експертизи проектів таких актів у розмірі 100% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років.

   Також міститься пункт про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати та встановлення надбавки за роботу в умовах режимних обмежень у розмірі 10% посадового окладу після оформлення допуску та доступу до державної таємниці.
/ Час пик /

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее