Войти   |   Регистрация   |   Добавить в избранное   |Новости, погода, расписание, видео, карта, объявления, работа, школы, телефоны Контакты для сотрудничества Карта портала

Новое видео
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для ...
Как безопасно употреблять грибы без угрозы для здоровья :

В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче пас...
В Лисичанске открыли новую услугу по выдаче паспортов :


Поиск по сайту
Традиційне новорічне свято

   28 грудня у нашому коледжі відбулося традиційне новорічне свято. Навчальний заклад просто вибухнув різноманіттям яскравих костюмів, посмішок, танців і пісень.

  До заходу студенти готувалися серйозно і відповідально. Адже Новий рік — одне з найочікуваніших свят для кожної людини. У святково оформленій актовій залі зібралися студенти, викладачі та гості – усі, кому до снаги отримувати радість та позитив.

   Розпочалося свято словами вітання директора Мінєнко Г.М., яка привітала студентів, викладачів та працівників коледжу з прийдешніми новорічними святамиі побажала всім міцного здоров'я, родинного затишку, благополуччя та спокою.

   А далі розпочалася сучасна новорічна казка, яку підготували студенти групи 4-БШ разом із студентами інших груп. До створення новорічної історії також були долучені учасники художньої самодіяльності коледжу. Новорічне свято вдалося цікавим та яскравим, урочистим і водночас задушевним.

   Нехай Новий 2016 рік принесе нам енергію добра й любові, а вдача і творчі успіхи завжди будуть вірними супутниками на шляху підкорення нових вершин!

  Щасливих та радісних зимових свят! Нехай запанує над нашою рідною Вкраїною довгоочікуваний мир!».

Похожие новости
<
Комментарии
Нет комментариев.
Добавить комментарий
Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.
Рейтинги
Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесьили зарегистрируйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.
Последнее в фотогалерее